Home

Equips Participants

CF PERALADA PREBENJAMI C
VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012
CF LLERS PREBENJAMÍ
C.E. LLANÇÀ
PU FIGUERES BLANC
BASE ROSES PREBENJAMÍ C
L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY
Navata Prebenjamí 1r any
EMPORDANET PREBENJAMI C 2012
AE. ROSES PREBENJAMI C
FIGUERES Prebenjami Blau 2012
PU FIGUERES BLAU


CALENDARI GRUP 1 - FUTBOL-7



 Volta:1 Jornada:1  Data   26/01/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-Navata Prebenjamí 1r anyDissabte 10:00 HAMZA ELND
 C.E. LLANÇÀ-VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012Dissabte 11:00 SALAHEDDINE ZBAIRND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Dissabte 15:00 JOSE LUIS SERRANOND
 PU FIGUERES BLAU-CF PERALADA PREBENJAMI CDissabte 15:15 EL HASAN BOUASRIAND
 PU FIGUERES BLANC-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Diumenge 11:00 AMJAD KADDOURIND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 12:15 SERGI GALLEGOND

 Volta:1 Jornada:2  Data   02/02/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 AE. ROSES PREBENJAMI C-CF PERALADA PREBENJAMI CDissabte 10:00 DAVID LEONND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDissabte 11:15 AMJAD KADDOURIND
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 11:30 JAIME MUÑOZND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-PU FIGUERES BLAUDissabte 12:00 SERGIO RODRIGUEZND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-C.E. LLANÇÀDiumenge 10:00 DAVID ARGELÉSND
 Navata Prebenjamí 1r any-PU FIGUERES BLANCDiumenge 10:00 JOSE LUIS SERRANOND

 Volta:1 Jornada:3  Data   08/02/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 PU FIGUERES BLAU-Navata Prebenjamí 1r anyDivendres 18:30 AHMED IKANEND
 C.E. LLANÇÀ-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 10:00 SALAHEDDINE ZBAIRND
 CF PERALADA PREBENJAMI C-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Dissabte 16:30 JOSE LUIS SERRANOND
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 10:00 EL HASAN BOUASRIAND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Diumenge 11:15 SERGI GALLEGOND
 PU FIGUERES BLANC-VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012Diumenge 11:45 ACHRAF KHARRAZND

 Volta:1 Jornada:4  Data   16/02/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-C.E. LLANÇÀDissabte 10:00 DAVID LEONND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-PU FIGUERES BLAUDissabte 12:45 JAIME MUÑOZND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDissabte 15:00 JOSE LUIS SERRANOND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-CF PERALADA PREBENJAMI CDiumenge 10:00 JOAN RODRIGUEZND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-PU FIGUERES BLANCDiumenge 10:00 JAIME MUÑOZND
 Navata Prebenjamí 1r any-AE. ROSES PREBENJAMI CDiumenge 12:15 ACHRAF KHARRAZND

 Volta:1 Jornada:5  Data   23/02/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-C.E. LLANÇÀDissabte 11:00 ND
 CF PERALADA PREBENJAMI C-Navata Prebenjamí 1r anyDissabte 11:15 ND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Dissabte 11:30 ND
 PU FIGUERES BLAU-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 15:15 ND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012Diumenge 11:15 ND
 PU FIGUERES BLANC-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDiumenge 11:45 ND

 Volta:1 Jornada:6  Data   09/03/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 C.E. LLANÇÀ-PU FIGUERES BLANCDissabte 10:00 ND
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDissabte 11:00 ND
 Navata Prebenjamí 1r any-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Dissabte 12:00 ND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-CF PERALADA PREBENJAMI CDissabte 12:45 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-AE. ROSES PREBENJAMI CDiumenge 10:00 ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-PU FIGUERES BLAUDiumenge 12:15 ND

 Volta:1 Jornada:7  Data   16/03/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 CF PERALADA PREBENJAMI C-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 11:15 ND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012Dissabte 11:30 ND
 Navata Prebenjamí 1r any-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Dissabte 12:00 ND
 PU FIGUERES BLAU-C.E. LLANÇÀDissabte 15:15 ND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDiumenge 11:15 ND
 PU FIGUERES BLANC-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDiumenge 11:45 ND

 Volta:1 Jornada:8  Data   23/03/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 C.E. LLANÇÀ-AE. ROSES PREBENJAMI CDissabte 10:00 ND
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-PU FIGUERES BLANCDissabte 11:00 ND
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-PU FIGUERES BLAUDissabte 11:00 ND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-Navata Prebenjamí 1r anyDissabte 12:45 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Diumenge 10:00 ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-CF PERALADA PREBENJAMI CDiumenge 12:15 ND

 Volta:1 Jornada:9  Data   30/03/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 CF PERALADA PREBENJAMI C-C.E. LLANÇÀDissabte 11:15 ND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 11:30 ND
 Navata Prebenjamí 1r any-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 12:00 ND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Dissabte 12:45 ND
 PU FIGUERES BLAU-PU FIGUERES BLANCDissabte 15:15 ND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDiumenge 11:15 ND

 Volta:1 Jornada:10  Data   06/04/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 C.E. LLANÇÀ-FIGUERES Prebenjami Blau 2012Dissabte 10:00 ND
 EMPORDANET PREBENJAMI C 2012-PU FIGUERES BLAUDissabte 11:00 ND
 L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANY-CF PERALADA PREBENJAMI CDissabte 11:00 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012Diumenge 10:00 ND
 PU FIGUERES BLANC-AE. ROSES PREBENJAMI CDiumenge 11:45 ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-Navata Prebenjamí 1r anyDiumenge 12:15 ND

 Volta:1 Jornada:11  Data   13/04/2019  Horari  Àrbitre  Resultat
 CF PERALADA PREBENJAMI C-PU FIGUERES BLANCDissabte 11:15 ND
 FIGUERES Prebenjami Blau 2012-L'ESCALA PREBENJAMI 1r ANYDissabte 11:30 ND
 Navata Prebenjamí 1r any-C.E. LLANÇÀDissabte 12:00 ND
 VILAMALLA PREBENJAMÍ 2012-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 12:45 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-EMPORDANET PREBENJAMI C 2012Diumenge 10:00 ND
 AE. ROSES PREBENJAMI C-PU FIGUERES BLAUDiumenge 11:15 ND
Anunci
Anunci
Anunci
Anunci

Últimes fotos

FEF 5

 

FEF 4