Home

Equips Participants

PENYA UNIONISTA FIGUERES
FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANY
F.C. SANT PERE PESCADOR
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ B
C.F. ESPLAIS
BASE EMPORDANET PREBEN A 2011
CE GARRIGUELLA
U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2
FE FIGUERES Preben Blanc 2011


CALENDARI PREBENJAMI 2N ANY GRUP 3 - FUTBOL-7



 Volta:1 Jornada:1  Data   20/10/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2-FE FIGUERES Preben Blanc 2011Dissabte 10:00 PACO VERAND
 C.F. ESPLAIS-PENYA UNIONISTA FIGUERESDiumenge 10:30 SUSPÈS .ND
 CE GARRIGUELLA-FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANYDiumenge 11:00 ZAKARIAE HOUBBANND
 CF BASE ROSES PREBENJAMÍ B-BASE EMPORDANET PREBEN A 2011Diumenge 11:15 EL HASAN BOUASRIAND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-DescansDiumenge 12:00 ND

 Volta:1 Jornada:2  Data   27/10/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE EMPORDANET PREBEN A 2011-C.F. ESPLAISDissabte 11:00 SUSPÈS .ND
 FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANY-U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2Dissabte 11:00 SUSPÈS .ND
 Descans-CE GARRIGUELLADiumenge  ND
 FE FIGUERES Preben Blanc 2011-CF BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 10:00 DAVID ARGELÉSND
 PENYA UNIONISTA FIGUERES-F.C. SANT PERE PESCADORDiumenge 10:30 SUSPÈS .ND

 Volta:1 Jornada:3  Data   03/11/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2-DescansDissabte 10:00 ND
 C.F. ESPLAIS-FE FIGUERES Preben Blanc 2011Diumenge 10:30 SUSPÈS .ND
 BASE EMPORDANET PREBEN A 2011-PENYA UNIONISTA FIGUERESDiumenge 11:00 EL HASAN BOUASRIAND
 CE GARRIGUELLA-F.C. SANT PERE PESCADORDiumenge 11:00 ZAKARIAE HOUBBANND
 CF BASE ROSES PREBENJAMÍ B-FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANYDiumenge 11:15 SERGIO SOLERND

 Volta:1 Jornada:4  Data   10/11/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANY-C.F. ESPLAISDissabte 11:00 ALEX LORENZOND
 Descans-CF BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge  ND
 FE FIGUERES Preben Blanc 2011-BASE EMPORDANET PREBEN A 2011Diumenge 10:00 ALEX LORENZOND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2Diumenge 10:30 HAMZA ELND
 PENYA UNIONISTA FIGUERES-CE GARRIGUELLADiumenge 11:45 SERGIO RODRIGUEZND

 Volta:1 Jornada:5  Data   17/11/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANY-BASE EMPORDANET PREBEN A 2011Dissabte 12:00 JAIME MUÑOZND
 U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2-CE GARRIGUELLADissabte 12:00 MARTI TEGIDOND
 FE FIGUERES Preben Blanc 2011-PENYA UNIONISTA FIGUERESDiumenge 10:00 SUSPÈS .ND
 C.F. ESPLAIS-DescansDiumenge 10:30 ND
 CF BASE ROSES PREBENJAMÍ B-F.C. SANT PERE PESCADORDiumenge 11:15 SUSPÈS .ND

 Volta:1 Jornada:6  Data   25/11/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 Descans-BASE EMPORDANET PREBEN A 2011Diumenge  ND
 FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANY-FE FIGUERES Preben Blanc 2011Diumenge 10:00 ND
 PENYA UNIONISTA FIGUERES-U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2Diumenge 10:30 ND
 CE GARRIGUELLA-CF BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 11:00 ND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-C.F. ESPLAISDiumenge 12:00 ND

 Volta:1 Jornada:7  Data   01/12/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE EMPORDANET PREBEN A 2011-F.C. SANT PERE PESCADORDissabte 11:00 ND
 FE FIGUERES Preben Blanc 2011-DescansDiumenge 10:00 ND
 FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANY-PENYA UNIONISTA FIGUERESDiumenge 10:00 ND
 C.F. ESPLAIS-CE GARRIGUELLADiumenge 10:30 ND
 CF BASE ROSES PREBENJAMÍ B-U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2Diumenge 11:15 ND

 Volta:1 Jornada:8  Data   15/12/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2-C.F. ESPLAISDissabte 10:00 ND
 Descans-FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANYDiumenge  ND
 PENYA UNIONISTA FIGUERES-CF BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 10:30 ND
 CE GARRIGUELLA-BASE EMPORDANET PREBEN A 2011Diumenge 11:00 ND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-FE FIGUERES Preben Blanc 2011Diumenge 12:00 ND

 Volta:1 Jornada:9  Data   22/12/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE EMPORDANET PREBEN A 2011-U.E. LA JONQUERA PREBENJAMI 2Dissabte 11:00 ND
 Descans-PENYA UNIONISTA FIGUERESDiumenge  ND
 FC L'ESCALA PREBENJAMI 2n ANY-F.C. SANT PERE PESCADORDiumenge 10:00 ND
 FE FIGUERES Preben Blanc 2011-CE GARRIGUELLADiumenge 10:00 ND
 C.F. ESPLAIS-CF BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 10:30 ND
Anunci
Anunci
Anunci
Anunci

Actualitat

Últimes fotos

FEF 5

 

FEF 4