Home

Equips Participants

F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11
F.C. SANT PERE PESCADOR
UE VILA-SACRA
BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B
UE LA JONQUERA
F.C.VILAMALLA
CF LLERS PREBENJAMÍ
EFB NAVATA Prebenjamí 2n any
LA SALLE Pre-benjamí \"A\"
EF TRAMUNTANA
UE VILASACRA VERMELL
BASE ROSES PREBENJAMÍ C


CALENDARI PREBENJAMÍ 2N ANY GRUP B - FUTBOL-7



 Volta:1 Jornada:1  Data   13/01/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11Dissabte 10.30 DAVID LEONND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 11:30 GERARD FORNIELESND
 UE VILASACRA VERMELL-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDiumenge 10.30 SERGI GALLEGOND
 UE LA JONQUERA-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDiumenge 10:00 MARTI TEGIDOND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-UE VILA-SACRADiumenge 10:30 MARC CORREAND
 F.C.VILAMALLA-F.C. SANT PERE PESCADORDiumenge 12:30 DAVID ARGELÉSND

 Volta:1 Jornada:2  Data   20/01/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-UE VILASACRA VERMELLDissabte 11:00 MARC CORREAND
 F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 12:00 ACHRAF KHARRAZND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Dissabte 15:30 MARC CORREAND
 UE VILA-SACRA-F.C.VILAMALLADiumenge 10:00 JORDI GARROTEND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-EF TRAMUNTANADiumenge 10:00 ABDU DJEDAIETND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-UE LA JONQUERADiumenge 12:00 EL HASAN BOUASRIAND

 Volta:1 Jornada:3  Data   24/01/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 UE VILASACRA VERMELL-UE LA JONQUERADimecres 18.00 MARC BUSQUETSND
 UE VILA-SACRA-F.C. SANT PERE PESCADORDijous 19:00 AMJAD KADDOURIND
 EF TRAMUNTANA-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDissabte 10.30 DAVID LEONND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 10:00 SUSPÈS .ND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11Diumenge 10:30 MARC BUSQUETSND
 F.C.VILAMALLA-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 12:30 MARCOS FORASTERND

 Volta:1 Jornada:4  Data   03/02/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 UE LA JONQUERA-EF TRAMUNTANADissabte 10:30 AGUSTIN PIRISND
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 11:00 JOAN AMADEU SABARIND
 F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11-F.C.VILAMALLADissabte 12:00 MARC CORREAND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-UE VILA-SACRADissabte 15:30 EL HASAN BOUASRIAND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 10:00 ABDU DJEDAIETND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-UE VILASACRA VERMELLDiumenge 12:00 AMJAD KADDOURIND

 Volta:1 Jornada:5  Data   17/02/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-UE VILASACRA VERMELLDissabte 10.30 ACHRAF KHARRAZND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-UE LA JONQUERADissabte 10:00 AMJAD KADDOURIND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-F.C. SANT PERE PESCADORDissabte 15:30 MARC BUSQUETSND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDiumenge 10:30 GERARD FORNIELESND
 UE VILA-SACRA-F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11Diumenge 12:15 AMJAD KADDOURIND
 F.C.VILAMALLA-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDiumenge 12:30 DAVID LEONND

 Volta:1 Jornada:6  Data   24/02/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-F.C.VILAMALLADissabte 11:00 MARC BUSQUETSND
 F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 12:00 SUSPÈS .ND
 UE VILASACRA VERMELL-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 15.30 ABDU DJEDAIETND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-UE VILA-SACRADiumenge 10:00 SERGI GALLEGOND
 UE LA JONQUERA-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 10:00 AMJAD KADDOURIND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-EF TRAMUNTANADiumenge 12:00 SERGI GALLEGOND

 Volta:1 Jornada:7  Data   03/03/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 F.C.VILAMALLA-UE LA JONQUERADissabte 10:00 MARCOS FORASTERND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-EF TRAMUNTANADissabte 10:00 DAVID LEONND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-UE VILASACRA VERMELLDissabte 10:30 ACHRAF KHARRAZND
 F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11-F.C. SANT PERE PESCADORDissabte 12:00 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 17:00 EL HASAN BOUASRIAND
 UE VILA-SACRA-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDiumenge 10:00 DAVID LEONND

 Volta:1 Jornada:8  Data   10/03/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Dissabte 10.00 SERGI GALLEGOND
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 11:00 MARC CORREAND
 UE VILASACRA VERMELL-F.C.VILAMALLADissabte 16.30 ALEX LORENZOND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 16:00 EL HASAN BOUASRIAND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11Diumenge 10:00 ND
 UE LA JONQUERA-UE VILA-SACRADiumenge 11:30 GERARD FORNIELESND

 Volta:1 Jornada:9  Data   17/03/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-F.C. SANT PERE PESCADORDissabte 10:00 JOSEP MARIA CAMPAND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 10:30 JOAN AMADEU SABARIND
 F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDissabte 12:00 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-UE LA JONQUERADissabte 15:30 MARC CORREAND
 UE VILA-SACRA-UE VILASACRA VERMELLDiumenge 10:00 SUSPÈS .ND
 F.C.VILAMALLA-EF TRAMUNTANADiumenge 12:30 MARCOS FORASTERND

 Volta:1 Jornada:10  Data   24/03/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-UE VILA-SACRADissabte 10.30 SUSPÈS .ND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-F.C.VILAMALLADissabte 10:00 AMJAD KADDOURIND
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 11:30 MARC CORREAND
 UE VILASACRA VERMELL-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 16:30 MARC CORREAND
 UE LA JONQUERA-F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11Diumenge 10:00 ND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 12:00 MARTI TEGIDOND

 Volta:1 Jornada:11  Data   07/04/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-F.C. SANT PERE PESCADORDissabte 11:30 EL HASAN BOUASRIAND
 F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11-UE VILASACRA VERMELLDissabte 12:00 SUSPÈS .ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-EF TRAMUNTANADissabte 15:30 MARCOS FORASTERND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-UE LA JONQUERADiumenge 10:00 RAUL BLANCOND
 UE VILA-SACRA-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDiumenge 11:00 AMJAD KADDOURIND
 F.C.VILAMALLA-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 11:30 SALAHEDDINE ZBAIRND

 Volta:2 Jornada:12  Data   14/04/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-UE LA JONQUERADissabte 11:00 GERARD FORNIELESND
 F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11-EF TRAMUNTANADissabte 12:00 SUSPÈS .ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 15:30 MARC CORREAND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-UE VILASACRA VERMELLDissabte 17:00 ABDU DJEDAIETND
 UE VILA-SACRA-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 10:00 ALEX LORENZOND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-F.C.VILAMALLADiumenge 12:00 DAVID LEONND

 Volta:2 Jornada:13  Data   21/04/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11Dissabte 10:00 ND
 EF TRAMUNTANA-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 10:30 DAVID LEONND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 10:30 SALAHEDDINE ZBAIRND
 UE LA JONQUERA-F.C. SANT PERE PESCADORDissabte 15:00 ACHRAF KHARRAZND
 UE VILASACRA VERMELL-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDissabte 16:00 MARC CORREAND
 F.C.VILAMALLA-UE VILA-SACRADiumenge 12:30 MARCOS FORASTERND

 Volta:2 Jornada:14  Data   28/04/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-EF TRAMUNTANADissabte 11:00 ND
 F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Dissabte 12:00 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-F.C.VILAMALLADissabte 15:30 ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDiumenge 10:00 ND
 UE LA JONQUERA-UE VILASACRA VERMELLDiumenge 10:00 ND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-UE VILA-SACRADiumenge 12:00 ND

 Volta:2 Jornada:15  Data   05/05/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-UE LA JONQUERADissabte 10.30 ND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDissabte 10:00 ND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDissabte 10:30 ND
 UE VILA-SACRA-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 10:00 ND
 UE VILASACRA VERMELL-F.C. SANT PERE PESCADORDiumenge 11.00 ND
 F.C.VILAMALLA-F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11Diumenge 12:30 ND

 Volta:2 Jornada:16  Data   12/05/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Dissabte 11:00 ND
 F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11-UE VILA-SACRADissabte 12:00 ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-F.C.VILAMALLADiumenge 10:00 ND
 UE LA JONQUERA-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDiumenge 10:00 ND
 UE VILASACRA VERMELL-EF TRAMUNTANADiumenge 11.00 ND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 12:00 ND

 Volta:2 Jornada:17  Data   19/05/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-F.C. SANT PERE PESCADORDissabte 10.30 ND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-UE VILASACRA VERMELLDissabte 10:00 ND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-UE LA JONQUERADissabte 10:30 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11Dissabte 15:30 ND
 UE VILA-SACRA-BASE ROSES PREBENJAMÍ CDiumenge 10:00 ND
 F.C.VILAMALLA-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDiumenge 12:30 ND

 Volta:2 Jornada:18  Data   26/05/2018  Horari  Àrbitre  Resultat
 EF TRAMUNTANA-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 10.30 ND
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-UE VILA-SACRADissabte 11:00 ND
 UE LA JONQUERA-F.C.VILAMALLADiumenge 10:00 ND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ C-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 10:00 ND
 UE VILASACRA VERMELL-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 11.00 ND
 F.C. SANT PERE PESCADOR-F.C BORRASSÀ PREBENJAMI 10/11Diumenge 12:00 ND
Anunci
Anunci
Anunci
Anunci

Properes activitats

Dis Abr 07 @10:00 - 01:00
TROBADA DE FUTBOL 5 - CAGANIUS - AE ROSES
Dis Abr 14 @09:00 -
FASE COMARCAL DE PATINATGE
Dis Abr 14 @10:00 - 01:00
TROBADES ESPORTIVES COMARCALS - FUTBOL I HANDBOL
Dis Abr 21 @15:00 -
LLIGA TERRITORIAL DE NATACIÓ
Dis Abr 28 @10:00 - 01:00
TROBADA DE FUTBOL 5 - CAGANIUS - PU FIGUERES
Dis Mai 12 @10:00 - 01:00
TROBADES ESPORTIVES COMARCALS - RIGBI, BEISBOL I HOQUEI
Dis Mai 12 @10:00 - 01:00
TROBADA DE FUTBOL 5 - CAGANIUS - BASE ROSES
Div Mai 18
JOCS EMPORION
Dis Mai 19
JOCS EMPORION
Diu Mai 20
JOCS EMPORION

Actualitat

Últimes fotos

FEF 5

 

FEF 4

 

Calendari d'activitats

Abril 2018
L M X J V S D
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6