Home

Equips Participants

UE VILA-SACRA
FEF 2010 BLAU
C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A
C.F. ESPLAIS
CF LLERS PREBENJAMÍ
EFB NAVATA Prebenjamí 2n any
VILAJUÏGA CF
FC L ESCALA
LA SALLE Pre-benjamí \"A\"
EF TRAMUNTANA
BASE ROSES PREBENJAMÍ B


CALENDARI GRUP B - FUTBOL-7



 Volta:1 Jornada:1  Data   13/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-UE VILA-SACRADivendres 19:00 MARC BUSQUETSND
 EF TRAMUNTANA-VILAJUÏGA CFDissabte 10.30 GERARD FORNIELESND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ ADissabte 10:00 MARC VEHIND
 C.F. ESPLAIS-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 10:00 DAVID ARGELÉSND
 FC L ESCALA-FEF 2010 BLAUDiumenge 10:00 DAVID LEONND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-DescansDiumenge 10:30 ND

 Volta:1 Jornada:2  Data   21/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-FC L ESCALADissabte 11:15 ALEX BAIGESND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-BASE ROSES PREBENJAMÍ BDissabte 15:30 MARC CORREAND
 Descans-EF TRAMUNTANADiumenge  ND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-C.F. ESPLAISDiumenge 10:00 DAVID LEONND
 VILAJUÏGA CF-UE VILA-SACRADiumenge 11:30 EL HASAN BOUASRIAND
 FEF 2010 BLAU-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Dimecres 12:00 EL HASAN BOUASRIAND

 Volta:1 Jornada:3  Data   28/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 10:00 MARC CORREAND
 FC L ESCALA-CF LLERS PREBENJAMÍDissabte 10:00 EL HASAN BOUASRIAND
 EF TRAMUNTANA-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Dissabte 10:30 SUSPÈS .ND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-FEF 2010 BLAUDissabte 11:15 ACHRAF KHARRAZND
 C.F. ESPLAIS-VILAJUÏGA CFDiumenge 10:00 ACHRAF KHARRAZND
 UE VILA-SACRA-DescansDiumenge 10:00 ND

 Volta:1 Jornada:4  Data   03/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-FC L ESCALADivendres 18:30 MARC BUSQUETSND
 Descans-C.F. ESPLAISDiumenge  ND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-UE VILA-SACRADiumenge 10:30 JAIME MUÑOZND
 FEF 2010 BLAU-EF TRAMUNTANADiumenge 11:00 MARCOS FORASTERND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ ADiumenge 11:00 AMJAD KADDOURIND
 VILAJUÏGA CF-BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 11:30 ACHRAF KHARRAZND

 Volta:1 Jornada:5  Data   11/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-DescansDissabte 10:00 ND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDissabte 11:15 EL HASAN BOUASRIAND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-FEF 2010 BLAUDissabte 15:30 ACHRAF KHARRAZND
 C.F. ESPLAIS-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 10:00 AMJAD KADDOURIND
 UE VILA-SACRA-EF TRAMUNTANADiumenge 10:00 MARC CORREAND
 FC L ESCALA-VILAJUÏGA CFDiumenge 11:30 ACHRAF KHARRAZND

 Volta:1 Jornada:6  Data   18/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 FEF 2010 BLAU-UE VILA-SACRADissabte 12:00 ACHRAF KHARRAZND
 Descans-FC L ESCALADiumenge  ND
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge 10:00 MARC BUSQUETSND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 10:30 MARCOS FORASTERND
 VILAJUÏGA CF-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ ADiumenge 11:30 ABDU DJEDAIETND
 EF TRAMUNTANA-C.F. ESPLAISDimecres 18:30 EL HASAN BOUASRIAND

 Volta:1 Jornada:7  Data   24/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 2n any-FEF 2010 BLAUDivendres 18:30 MARC BUSQUETSND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-EF TRAMUNTANADissabte 10:00 ABDU DJEDAIETND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-DescansDissabte 12:30 ND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-VILAJUÏGA CFDissabte 15:30 MARC BUSQUETSND
 FC L ESCALA-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Diumenge 10:00 EL HASAN BOUASRIAND
 C.F. ESPLAIS-UE VILA-SACRADiumenge 11:00 ACHRAF KHARRAZND

 Volta:1 Jornada:8  Data   02/12/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 FEF 2010 BLAU-C.F. ESPLAISDissabte 12:00 ACHRAF KHARRAZND
 Descans-CF LLERS PREBENJAMÍDiumenge  ND
 LA SALLE Pre-benjamí \"A\"-C.F. PERALADA PREBENJAMÍ ADiumenge 10:30 JORDI GARROTEND
 EF TRAMUNTANA-FC L ESCALADiumenge 11:00 EL HASAN BOUASRIAND
 VILAJUÏGA CF-EFB NAVATA Prebenjamí 2n anyDiumenge 11:30 ABDU DJEDAIETND
 UE VILA-SACRA-BASE ROSES PREBENJAMÍ BDiumenge 11:00 MARCOS FORASTERND

 Volta:1 Jornada:9  Data   16/12/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 FC L ESCALA-UE VILA-SACRADissabte 10:00 EL HASAN BOUASRIAND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ B-C.F. ESPLAISDissabte 10:00 ABDU DJEDAIETND
 C.F. PERALADA PREBENJAMÍ A-EF TRAMUNTANADissabte 11:15 GERARD FORNIELESND
 CF LLERS PREBENJAMÍ-LA SALLE Pre-benjamí \"A\"Dissabte 15:30 GERARD FORNIELESND
 VILAJUÏGA CF-FEF 2010 BLAUDiumenge 11:30 ABDU DJEDAIETND
Anunci
Anunci
Anunci
Anunci

Properes activitats

Dis Abr 28 @10:00 - 01:00
TROBADA DE FUTBOL 5 - CAGANIUS - PU FIGUERES
Dis Mai 12 @10:00 - 01:00
TROBADA DE FUTBOL 5 - CAGANIUS - BASE ROSES
Dis Mai 12 @10:00 - 01:00
TROBADES ESPORTIVES COMARCALS - RIGBI, BEISBOL I HOQUEI
Div Mai 18
JOCS EMPORION
Dis Mai 19
JOCS EMPORION
Diu Mai 20
JOCS EMPORION
Dis Mai 26 @10:00 - 02:00
FESTA DE CLOENDA - JEEC

Actualitat

Últimes fotos

FEF 5

 

FEF 4

 

Calendari d'activitats

Maig 2018
L M X J V S D
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3