Home

Equips Participants

BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B
F.C.VILAMALLA
EFB NAVATA Prebenjamí 1r any
FC L ESCALA
EF TRAMUNTANA
BASE ROSES PREBENJAMÍ A
FEF 2011 BLAU


CALENDARI GRUP B - FUTBOL-7



 Volta:1 Jornada:1  Data   14/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 1r any-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDissabte 11:15 DAVID ARGELÉSND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ A-DescansDissabte 11:15 ND
 EF TRAMUNTANA-FEF 2011 BLAUDiumenge 11:00 MARCOS FORASTERND
 FC L ESCALA-F.C.VILAMALLADiumenge 12:00 DAVID LEONND

 Volta:1 Jornada:2  Data   21/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 FEF 2011 BLAU-BASE ROSES PREBENJAMÍ ADissabte 11:00 MARC CORREAND
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-EF TRAMUNTANADissabte 12:00 GERARD FORNIELESND
 F.C.VILAMALLA-EFB NAVATA Prebenjamí 1r anyDissabte 16:00 MARCOS FORASTERND
 Descans-FC L ESCALADiumenge  ND

 Volta:1 Jornada:3  Data   28/10/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 1r any-DescansDissabte 11:15 ND
 FC L ESCALA-BASE ROSES PREBENJAMÍ ADissabte 16:00 DAVID LEONND
 EF TRAMUNTANA-F.C.VILAMALLADiumenge 11:00 EL HASAN BOUASRIAND
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-FEF 2011 BLAUDiumenge 12:00 JAIME MUÑOZND

 Volta:1 Jornada:4  Data   04/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 FEF 2011 BLAU-FC L ESCALADissabte 11:00 ABDU DJEDAIETND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ A-EFB NAVATA Prebenjamí 1r anyDissabte 12:00 EL HASAN BOUASRIAND
 Descans-EF TRAMUNTANADiumenge  ND
 F.C.VILAMALLA-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDiumenge 11:00 JOAN AMADEU SABARIND

 Volta:1 Jornada:5  Data   11/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 1r any-FC L ESCALADissabte 11:15 GERARD FORNIELESND
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-DescansDissabte 12:00 ND
 F.C.VILAMALLA-FEF 2011 BLAUDissabte 12:30 EL HASAN BOUASRIAND
 EF TRAMUNTANA-BASE ROSES PREBENJAMÍ ADiumenge 11:00 MARC BUSQUETSND

 Volta:1 Jornada:6  Data   18/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 FEF 2011 BLAU-EFB NAVATA Prebenjamí 1r anyDissabte 11:00 ACHRAF KHARRAZND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ A-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDissabte 11:15 ABDU DJEDAIETND
 Descans-F.C.VILAMALLADiumenge  ND
 FC L ESCALA-EF TRAMUNTANADiumenge 10:00 EL HASAN BOUASRIAND

 Volta:1 Jornada:7  Data   25/11/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-FC L ESCALADissabte 11:00 MARC CORREAND
 Descans-FEF 2011 BLAUDiumenge  ND
 EF TRAMUNTANA-EFB NAVATA Prebenjamí 1r anyDiumenge 11:00 AGUSTIN PIRISND
 F.C.VILAMALLA-BASE ROSES PREBENJAMÍ ADiumenge 11:15 JOAN AMADEU SABARIND

 Volta:2 Jornada:8  Data   02/12/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-B-EFB NAVATA Prebenjamí 1r anyDissabte 12:00 DAVID LEONND
 F.C.VILAMALLA-FC L ESCALADissabte 12:00 JOAN AMADEU SABARIND
 Descans-BASE ROSES PREBENJAMÍ ADiumenge  ND
 FEF 2011 BLAU-EF TRAMUNTANADimecres 11:00 EL HASAN BOUASRIAND

 Volta:2 Jornada:9  Data   16/12/2017  Horari  Àrbitre  Resultat
 EFB NAVATA Prebenjamí 1r any-F.C.VILAMALLADissabte 11:15 MARC BUSQUETSND
 BASE ROSES PREBENJAMÍ A-FEF 2011 BLAUDiumenge 10:00 ABDU DJEDAIETND
 EF TRAMUNTANA-BASE L\\\\\\\'EMPORDANET PRE-BDiumenge 11:00 ACHRAF KHARRAZND
Anunci
Anunci
Anunci
Anunci

Properes activitats

Dis Abr 28 @10:00 - 01:00
TROBADA DE FUTBOL 5 - CAGANIUS - PU FIGUERES
Dis Mai 12 @10:00 - 01:00
TROBADA DE FUTBOL 5 - CAGANIUS - BASE ROSES
Dis Mai 12 @10:00 - 01:00
TROBADES ESPORTIVES COMARCALS - RIGBI, BEISBOL I HOQUEI
Div Mai 18
JOCS EMPORION
Dis Mai 19
JOCS EMPORION
Diu Mai 20
JOCS EMPORION
Dis Mai 26 @10:00 - 02:00
FESTA DE CLOENDA - JEEC

Actualitat

Últimes fotos

FEF 5

 

FEF 4

 

Calendari d'activitats

Maig 2018
L M X J V S D
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3